Gezond en windrijk 2019

Geplaatst op 01-01-2019  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Huug

20190101nieuwjaarsduikNa een paar windrijke dagen rond kerst stond op de ochtend na oudejaarsavond de nieuwjaarsduik op de planning. Zwemmen in koud water zonder ondersteuning van een wetsuit is niet voor elke surfer een hobby, maar sommige mensen vinden dat zoiets op de eerste dag van het jaar wel moet kunnen.

Zo stond dan toch een bescheiden maar dappere delegatie van Windsurfvereniging Vlietland vanaf 11:00 uur al op het strand te springen op de 'muziek' van de Gebroeders Ko. Toen er op het middaguur gedoken kon worden was de gang lekker opgewarmd. Nog een opbeurend sprintje naar de waterlijn en daar ga je dan. Doorrennen tot het diep genoeg is om kopje-onder te gaan. Dan proestend bovenkomen, omdraaien en langs gillende bikinimeisjes die nog onder moeten gaan terug naar de kant. Kou is een gedachte, je moet gewoon aan wat anders denken.

Gezond, voorspoedig en windrijk

2019

gewenst!